Peipsi Järvefestival

Map Unavailable

Kuupäev
09/07/2022 - 16/07/2022

Kell:
00:00


9. juuli 2022

Asukoht: Vasknarva sadam

Programm:

16.30 Looduslodja retk Narva jõele

17.30 Looduslodja retk Narva jõele

18.30 Looduslodja retk Narva jõele

17.00-21.00 õpitoad

  • Peipsi kalatoitude õpituba
  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

17.30 Tony & Vallo duo

20.00-22.00 peaesineja "Janne Bravo"

 

10. juuli 2022

Asukoht: Lohusuu sadam

Programm:

15.30 Looduslodja retk Lohusuus

17.30 Looduslodja retk Lohusuus 

22.00 Looduslodja retk Lohusuus 

17.00-21.00 õpitoad

  • Peipsi kalatoitude õpituba
  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

18.00 MTÜ Logovesti kollektiivid

20.00 peaesineja "Everest"

22.00 Kaluritepäeva tähistamine DJ Deniss Karabljoff

 

11. juuli 2022

Asukoht: Mustvee sadam

Programm:

15.00 Looduslodja retk Mustvees

16.00 Looduslodja retk Mustvees

17.00 Looduslodja retk Mustvees 

18.00 Looduslodja retk Mustvees

22.00 Looduslodja retk Mustvees 

17.00-21.00 õpitoad

  • Peipsi kalatoitude õpituba
  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

17.00-20.00 kultuuriprogramm

  • Mustvee tantsustuudio "Armando"
  • Raja naisansambel "Rainka"
  • Mustvee naisrühm "Somel"
  • Ansambel "Duo Trahh"
  • Jõgevahe Pere naisrühm ja Jõgeva Gümnaasiumi neiud
  • Iisaku regilauluansambel "Silmaline"
  • Iisaku meesrühm

20.00 peaesineja "Vanaviisi"

 

12. juuli 2022

Asukoht: Kallaste puhkeala

Programm:

15.30 Looduslodja retk Peipsi järvele

17.30 Looduslodja retk Peipsi järvele

22.00 Looduslodja retk Peipsi järvele

17.00-21.00 õpitoad

  • Peipsi kalatoitude õpituba
  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

18.00-22.00 kultuuriprogramm

  • Ansambel Krasnogorotška
  • Vladislav Kereketkin
  • Ranna rahvamaja naisrühm
  • Ansambel Krasnogorotška
  • Rusalia Lastekoor

20.00 peaesineja "Via Baltika"

 

13. juuli 2022

Asukoht: Varnja sadam

Programm:

15.30 Looduslodja retk Peipsi järvele

17.30 Looduslodja retk Peipsi järvele

17.00-21.00 õpitoad

  • Peipsi kalatoitude õpituba
  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

18.00-22.00 kultuuriprogramm

  • Tantsivad Kolkja rahvamaja laste tantsurühmad ja Aleksandra Zahharova
  • Laulavad Alatskivi laululapsed
  • Ansambel Krasnogorotška

20.00 peaesineja "POSÕ"

 

14. juuli 2022

Asukoht: Luunja jõesadam

Programm:

15.00 Looduslodja retk Emajõele

16.00 Looduslodja retk Emajõele

17.00 Looduslodja retk Emajõele

18.00 Looduslodja retk Emajõele

17.00-21.00 õpitoad

  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

18.00-22.00 kultuuriprogramm

  • Naisrahvatantsurühm Klopandi
  • Kapell Lustre
  • Segarahvatantsurühm Trambali

20.30 peaesineja "Svjata Vatra"

 

15. juuli 2022

Asukoht: Mehikoorma sadam

Programm:

15.30 Looduslodja retk Lämmijärvele

17.30 Looduslodja retk Lämmijärvele

22.00 Looduslodja retk Lämmijärvele

17.00-21.00 õpitoad

  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

18.00-22.00 kultuuriprogramm

  • Mehikoormat tutvustav "külatiir"
  • Mustlastantsugrupp Romaška
  • Raul Petersell — lõõts, akordion, laul
  • Rahvatantsurühm Paras Paar

20.00 peaesineja "Sinu Naine"

 

16. juuli 2022

Asukoht: Räpina sadam

Programm:

13.00-16.30 Räpina Sadama VI Regatt

16.00-22.00 Räpina VANATEHNIKA SUVETUUR

15.00 Looduslodja retk Lämmijärvele

16.00 Looduslodja retk Lämmijärvele

17.00 Looduslodja retk Lämmijärvele

18.00 Looduslodja retk Lämmijärvele

17.00-21.00 õpitoad

  • Lodjamudelite meisterdamise õpituba
  • Veeohutuse õpituba
  • "Loodushoidliku kalastamise ABC"
  • Mõlasurf

18.00-22.00 kultuuriprogramm

  • Linetantsugrupp MineSaTea
  • Naisansambel Ühtviisi
  • Showtantsuprogrammiga tantsugrupp Sõna ja Tants
  • Räpina puhkpilliorkester

20.00 peaesineja "Mäeotsa Kapell"

 

Lisainfo: https://www.sisevetefestival.ee/peipsi-jarvefestival 

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

      2022. a taotlusvormid ja taotlemisinfo

 

           Tartumaa Noortekogu kodulehele

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

                                        👇

                ASTU TAS-i LIIKMEKS

                                        👆

 

  • Tegevuskalender

    Mon
    Tue
    Wed
    Thu
    Fri
    Sat
    Sun
    M
    T
    W
    T
    F
    S
    S
    28
    29
    30
    1
    3
    4
    5
    6
    7
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    1
    02 Dec
    02/12/2022    
    10:00 - 04:00
    08 Dec
    08/12/2022    
    02:00 - 06:00
    Events on 02/12/2022
    Events on 08/12/2022