Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeteks on 71 juriidilist isikut (seisuga jaanuar 2024). 9 kohalikku omavalitsust, 36 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 26 äriühingut või FIE-t.

JrkLiigeEMTAKEsindaja nimiE-mailTelefon
1ELVA VALLAVALITSUS84114Kertu Vukskertu.vuks@elva.ee58137086
2OÜ C.T. Grupp41201Priit Värvpriit.varv@elva.ee5149508
3MTÜ Mäeotsa Külaselts94995Alar Ilpalarilp@gmail.com56242069
4FIE Sääniku talu01111Kaarel Tuvikerutt.tuvike@mail.ee56659210
5KAMBJA VALLAVALITSUS84114Toomas Järveojatoomas.jarveoja@kambja.ee53403160
6MTÜ Koduvald Kambja94992Taivo Prantstaivo.prants@kambja.ee56565140
7OÜ Tõusuorg68201Mati Luikmati.luik@toomemaa.ee5020401
8MTÜ SILD Eventing93199Erlend Silderlend@sild.ee5100889
9OÜ Andre Farm01411Erika Pääbusinfo@andrefarm.ee53049809
10MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts “Nurmenukk” 85529Maire Hennomaire.henno@yle.edu.ee55628457
11MTÜ GPS Abi Inimestele62031Meljo Mustomeljom@gmail.com56623626
12MTÜ Õnnemaa94995Kersti Leiskersti@onnemaa.ee53315342
13MTÜ Uhti Küla Süda90031Kai Paksuhti@uhti.ee5187821
14OÜ STX INVEST46712Sulev Tehvand info@stx.ee5076315
15OÜ Skycorp72191Marek Alliksoo info@sky-corp.eu56729717
16OÜ Rahvamatkad9319Karin Sildkarin@rahvamatkad.ee5156846
17KASTRE VALLAVALITSUS84301Annika Pajumaa-Murovannika.pajumaa-murov@kastre.ee54340640
18MTÜ Kurepalu Külaselts Priius93291Tiit Kruusementtiit.kruusement@mail.ee55566220
19MTÜ Rõka Külaselts94992Kairi Kellkairi.kell@mail.ee55687026
20MTÜ Haaslava Meeskoor94995Aivar Mattaivar.matt@gmail.com5165982
21OÜ Farmbalt0 1111Juhan Ojamaajuhan.ojamaa@farmbalt.eu5233643
22MTÜ Külaselts Kawershof93299Sirje Jõgiaassirje.jogiaas@mail.ee5107838
23OÜ Mauleman41201Aivar Mattaivar.matt@gmail.com5165982
24MTÜ Tartu Kalastajate Klubi77211Mare Laurmarelaur@gmail.com56463616
25OÜ Avi Puutöökoda31091Ain Aviklassikinterior.ain@ gmail.com5279673
26MTÜ Jaago Sõbrad94995Inga Talvisinga.talvis@gmail.com5297919
27MTÜ Kõivuküla Selts93299Priit Lomppriit.lomp@gmail.com56982166
28LUUNJA VALLAVALITSUS84114Aare Andersonaare.anderson@luunja.ee 5200794
29MTÜ Luunja Maanaiste Selts94992Tiina Pernlillerei@gmail.com7352522
30MTÜ Sirgu Küla Selts94992Sille Kernerlillerei@gmail.com5291171
31MTÜ Münnich9609Sven Šoissven@horsemarket.ee 5111106
32MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus “Ööbik”72191Arne Pilvetnachtigal@hot.ee53828807
33OÜ Tesmasan55101Imants Trofimovimants@biospa.ee55686253
34MTÜ Lohkva Külaselts94992Kaire Vahejõelohkva.kulaselts@gmail.com56158379
35NÕO VALLAVALITSUS84114Maano Koemetsmaano@nvv.ee53425242
36OÜ Haraldi Grupp68329Harald Lepiskharald@djstore.ee5266918
37MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts94992Anneli Saarojameeriselts@gmail.com5117129
38MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus94995Ulvi Toruulvitoru@hot.ee55575544
39Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA85599Gea Järvelasihtasutus@vvvs.ee5088359
40SA Luke Mõis94992Aivar Kuuskvereaivar.kuuskvere@gmail.
com
5013164
41OÜ Semu Aed82111Esta Tammestatamm12@gmail.com5253647
42MTÜ Stellaarium85601Heli Lättheli.lätt@ut.ee5695711
43Linnutiivul OÜ10711Triin Reetriin@linnupete.ee56919446
44PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS84114Piibe Koemetspiibe.koemets@peipsivald.ee5291771
45OÜ Slaker56101Liia Vassilaalatskivi@lossirestoran.eu53032485
46SA Alatskivi Loss91031Laura Lillepalu-Scottinfo@alatskiviloss.ee51984403
47MTÜ Vara Maarahva Selts94992Ene Kukkenekukk@mail.ee5253165
48MTÜ Alajõe Külaselts94992Küllike Kuusikkullike.kuusik@gmail.com5038556
49OÜ Koosalaane02401Raido Tammraido.tamm@gmail.com5138927
50MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök94992Tauno Laasikmaitseelamuse.koda@ gmail.com53460078
51Magasiait OÜ47191Jelena Ainsoomagasiait@hot.ee5140991
52OÜ Maitseaed0150Tatjana Pungamaitseaed@gmail.com
56615760
53RÄPINA VALLAVALITSUS84114Helen Zupsmannhelen.zupsmann@rapina.ee53292980
54MTÜ Meeksi Maanaiste Selts94992Brigita Kenkkenkbrigita@gmail.com5252659
55OÜ Empreste0 3121Margus Narusingempreste@hot.ee5235915
56TARTU LINNAVALITSUS84114Kaili Ojametskaili.ojamets@tartu.ee53437556
57OÜ Kolman Project46901Nikolai Männikn.mannik@gmail.com 5064287
58MTÜ Rahinge Külaselts94992Külli Pannrahingekylaselts@gmail.
com
56462692
59OÜ Aiasõber0 1301Lembit Kaarnalembit@aiasober.ee 5510131
60OÜ Leetsi68201Kristel Kiislakristel.kiisla@gmail.com 5035723
61TARTU VALLAVALITSUS84114Jarno Laurjarno.laur@tartuvald.ee5167879
62MTÜ Sootaga Maanaiste Selts9329Urve Kaasikurvekaasik@hot.ee53412408
63OÜ Forevi01111Ülle Puustaforevi@kodu.ee56659359
64OÜ Amme Park68201Tiit Sarapuutiit@dentes.ee5030152
65OÜ Latikas10201Ilmar Metsanurkkala1239@hot.ee5202888
66MTÜ Piirissaare Turism96099Maie Koitmäemaie.koitmae1@gmail. com56046117
67OÜ Juulamõis68201Eneli Kaasikjuulamois@gmail.com5257497
Piirkonnaülesed
68SA Tartumaa Turism79901Annika Ojasaarannika.ojasaar@ visittartu.com 58867883
69MTÜ Sibulatee94992Liis Lainemäeinfo@sibulatee.ee 56480065
70MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts93291Ants Johansoninfo@traks.ee 5057303
71Tartu Jahindusklubi MTÜ01701Jaak Volmerjaak.volmer@ejs.ee5134390