Liikmed

Tartumaa Arendusseltsi liikmeteks on 70 juriidilist isikut (seisuga november 2022).

9 kohalikku omavalitsust, 37 mittetulundusühingut või sihtasutust ja 24 äriühingut või FIE-t.

Jrk

Liige

EMTAK

Esindaja nimi

E-mail

Telefon

1

ELVA VALLAVALITSUS

84114

Kertu Vuks

kertu.vuks@elva.ee

58137086

2

OÜ C.T. Grupp

41201

Priit Värv

priit.varv@elva.ee

5149508

3

MTÜ Mäeotsa Külaselts

94995

Alar Ilp

alarilp@gmail.com

56242069

4

FIE Sääniku talu

01111

Kaarel Tuvike

rutt.tuvike@mail.ee

56659210

5

OÜ Heko Põld

01111

Heino Kõrgeperv

heino@heko.ee 

5091446

6

KAMBJA VALLAVALITSUS

84114

Kristi Kull

kristi.kull@kambja.ee

5276413

7

MTÜ Koduvald Kambja

94992

Taivo Prants

taivo.prants@kambja.ee

56565140

8

OÜ Tõusuorg

68201

Mati Luik

mati.luik@toomemaa.ee

5020401

9

MTÜ SILD Eventing

93199

Erlend Sild

erlend@sild.ee

5100889

10

OÜ Andre Farm

01411

Erika Pääbus

info@andrefarm.ee

53049809

11

MTÜ Ülenurme Käsitöö- ja Rahvuskultuuri Selts "Nurmenukk" 

85529

Maire Henno

maire.henno@yle.edu.ee

55628457

12

MTÜ GPS Abi Inimestele

62031

Meljo Musto

meljom@gmail.com

56623626

13

MTÜ Õnnemaa

94995

Kersti Leis

kersti@onnemaa.ee

53315342

14

MTÜ Uhti Küla Süda

90031

Kai Paks

uhti@uhti.ee

5187821

15

OÜ STX INVEST

46712

Sulev Tehvand

 info@stx.ee

5076315

16

OÜ Skycorp

72191

Marek Alliksoo

 info@sky-corp.eu

56729717

17

OÜ Rahvamatkad

9319

Karin Sild

karin@rahvamatkad.ee

5156846

18

KASTRE VALLAVALITSUS

84301

Priit Lomp

priit.lomp@kastre.ee

56982166

19

MTÜ Kurepalu Külaselts Priius

93291

Tiit Kruusement

tiit.kruusement@mail.ee

55566220

20

MTÜ Rõka Külaselts

94992

Kairi Kell

kairi.kell@mail.ee

55687026

21

MTÜ Haaslava Meeskoor

94995

Aivar Matt

aivar.matt@gmail.com

5165982

22

OÜ Farmbalt

0 1111

Juhan Ojamaa

juhan.ojamaa@farmbalt.eu

5233643

23

MTÜ Külaselts Kawershof

93299

Sirje Jõgiaas

sirje.jogiaas@mail.ee

5107838

24

OÜ Mauleman

41201

Aivar Matt

aivar.matt@gmail.com

5165982

25

MTÜ Tartu Kalastajate Klubi

77211

Mare Laur

marelaur@gmail.com

56463616

26

OÜ Avi Puutöökoda

31091

Ain Avi

klassikinterior.ain@ gmail.com

5279673

27

MTÜ Jaago Sõbrad

94995

Inga Talvis

inga.talvis@gmail.com

5297919

28

MTÜ Laulu- ja Mänguselts Lõoke

94995

Ene Runno

ene.runno@gmail.com

5183304

29

LUUNJA VALLAVALITSUS

84114

Aare Anderson

aare.anderson@luunja.ee 

5200794

30

MTÜ Luunja Maanaiste Selts

94992

Tiina Pern

lillerei@gmail.com

7352522

31

MTÜ Sirgu Küla Selts

94992

Sille Kerner

lillerei@gmail.com

5291171

32

MTÜ Münnich

9609

Sven Šois

sven@horsemarket.ee 

5111106

33

MTÜ Luunja Külade Koda

94992

Viktor Muuli

viktor.muuli@gmail.com

5177697

34

MTÜ Loodusteaduse ja Tehnoloogia Ühendus "Ööbik"

72191

Arne Pilvet

nachtigal@hot.ee

53828807

35

OÜ Tesmasan

55101

Imants Trofimov

imants@biospa.ee

55686253

36

MTÜ Lohkva Külaselts

94992

Kaire Vahejõe

lohkva.kulaselts@gmail.com

56158379

37

NÕO VALLAVALITSUS

84114

Maano Koemets

maano@nvv.ee

53425242

38

OÜ Haraldi Grupp

68329

Harald Lepisk

harald@djstore.ee

5266918

39

MTÜ Meeri Küla Arendamise Selts

94992

Anneli Saaroja

meeriselts@gmail.com

5117129

40

MTÜ Palu Puhkajate Looduskeskus

94995

Ulvi Toru

ulvitoru@hot.ee

55575544

41

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA

85599

Gea Järvela

sihtasutus@vvvs.ee

5088359

42

SA Luke Mõis

94992

Aivar Kuuskvere

aivar.kuuskvere@gmail.
com

5013164

43

OÜ Semu Aed

82111

Esta Tamm

estatamm12@gmail.com

5253647

44

MTÜ Stellaarium

85601

Heli Lätt

heli.latt@ut.ee

56959711

45

PEIPSIÄÄRE VALLAVALITSUS

84114

Piibe Koemets

piibe.koemets@peipsivald.ee

5291771

46

OÜ Slaker

56101

Liia Vassila

alatskivi@lossirestoran.eu

53032485

47

SA Alatskivi Loss

91031

Laura Lillepalu-Scott

info@alatskiviloss.ee

51984403

48

MTÜ Vara Maarahva Selts

94992

Ene Kukk

enekukk@mail.ee

5253165

49

MTÜ Alajõe Külaselts

94992

Küllike Kuusik

kullike.kuusik@gmail.com

5038556

50

OÜ Koosalaane

02401

Raido Tamm

raido.tamm@gmail.com

5138927

51

MTÜ Peipsimaa Kogukonnaköök

94992

Tauno Laasik

maitseelamuse.koda@ gmail.com

53460078

52

RÄPINA VALLAVALITSUS

84114

Ester Lemats

ester.lemats@rapina.ee

53292980

53

MTÜ Meeksi Maanaiste Selts

94992

Brigita Kenk

kenkbrigita@gmail.com

5252659

54

OÜ Empreste

0 3121

Margus Narusing

empreste@hot.ee

5235915

55

TARTU LINNAVALITSUS

84114

Kaili Ojamets

kaili.ojamets@tartu.ee

53437556

56

OÜ Kolman Project

46901

Nikolai Männik

n.mannik@gmail.com 

5064287

57

MTÜ Rahinge Külaselts

94992

Külli Pann

rahingekylaselts@gmail.
com

56462692

58

OÜ Aiasõber

0 1301

Lembit Kaarna

lembit@aiasober.ee 

5510131

59

OÜ Leetsi

68201

Kristel Kiisla

kristel.kiisla@gmail.com 

5035723

60

TARTU VALLAVALITSUS

84114

Jarno Laur

jarno.laur@tartuvald.ee

5167879

61

MTÜ Sootaga Maanaiste Selts

9329

Urve Kaasik

urvekaasik@hot.ee

53412408

62

OÜ Forevi

01111

Ülle Puusta

forevi@kodu.ee

56659359

63

OÜ Amme Park

68201

Tiit Sarapuu

tiit@dentes.ee

5030152

64

OÜ Latikas

10201

Ilmar Metsanurk

kala1239@hot.ee

5202888

65

MTÜ Piirissaare Turism

96099

Maie Koitmäe

maie.koitmae1@gmail. com

56046117

66

Saadjärve Sadamaselts MTÜ

93299

Enn Braun

saadjarvesadam@gmail.
com

55655755

67

OÜ Juulamõis

68201

Eneli Kaasik

juulamois@gmail.com

5257497

 

Piirkonnaülesed

       

68

SA Tartumaa Turism

79901

Annika Ojasaar

annika.ojasaar@ visittartu.com 

58867883

69

MTÜ Sibulatee

94992

Liis Lainemäe

info@sibulatee.ee 

56480065

70

MTÜ Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts

93291

Ants Johanson

info@traks.ee 

5057303

 

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

      Tartumaa Noortefondi taotlusvormid ja taotlemisinfo

           Tartumaa Noortekogu kodulehele

 

2023. a voorude tähtajad avalikustame meie kanalites!

 

__________________________________________________

                                        👇

                ASTU TAS-i LIIKMEKS

                                        👆

__________________________________________________

Rohkem infot TASi kodulehel ja Facebookis:

  

  • Tegevuskalender

    E
    T
    K
    N
    R
    L
    P
    E
    T
    K
    N
    R
    L
    P
    28
    29
    30
    1
    3
    4
    5
    6
    7
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    1
    02 Dec
    02/12/2022    
    10:00 - 04:00
    08 Dec
    08/12/2022    
    02:00 - 06:00
    Events on 02/12/2022
    Events on 08/12/2022