„Tulevikuvedur“ – koolituspäev, mis viib sind ideereisile. Ära jää maha!

28. augustil kell 10.00 kostub vedurivile ja algab reis „Innovatsiooni otsingul“.  Koolitusprogrammi avaüritus ehk esimene reis pealkirjaga  "Tulevikuvedur" on mõeldud kõigile, kes andsid märku oma huvist osaleda kogu programmis. Et ka Sinul oleks koht vagusin palun REGISTREERU SIIN  end esimesel võimalusel või hiljemalt 23. augustiks.

(kuvatõmmis Internetist)

Seega, hea koolitusprogrammis osaleja, et Sinu reis oleks meeldiv ning tulemusterohke, tule kindlasti meie avaüritusele „Tulevikuvedur“, mis toimub teisipäeval, 28. augustil 2018 kell 10.00 -15.00 Tartu vaksalihoone seminariruumis (Vaksali 6). Sissepääs seminariruumi asub perrooni poolsel küljel.

„Tulevikuvedur“ on  inspireeriv koolituspäev, mis paneb sügavamalt mõtlema teemal innovatsioon ning avab võimaluse näha seoseid globaalse ja kohaliku tasandi ning oma ettevõtmiste vahel.

„Tulevikuvedur“ viib Sind lähemale maailmas toimuvatele muutustele, kuid enne seda on meil vaksalihoones aega:

  • rääkida, kuhu maailm on liikumas ning millised on tulevikutrendid;
  • astuda sisse maailmakohvikusse ning mõelda, kuhu erinevad valdkonnad on liikumas ja mida meie sellelt ootame;
  • avada üksteisele oma unistuste ideid ning saada tuttavaks, sest häid sõpru on vaja.

Sinu osalemine on oluline, et saaksime meie ühisel reisi „Innovatsiooni otsingul“ peatusi kavandada just selliseks, et need toetaks Sinu ideed kõige paremini ja ühel päeval saaksid ise olla „Tulevikuveduri“ juht ning ellu viia oma mõtted.

Päeva kujundab ja viib läbi koolitusprogrammi juhtivkoolitaja Harald Lepisk (Victory Trainings OÜ), kes aitab uuenduslikke teenuseid arendada STARTER programmides, ettevõtjate mentorklubides ning Araabia ja Euroopa Innovatsiooniakadeemias.

Samuti kuulame meie külalistelt kogemuslugusid vägevate ideede elluviimisest. Peatuste päevakava leiad SIIT.

Seminari ettekannete esitlused:

 

Rohkem infot projektist ja koolituspäevast leiad SIIT.

 

(kuvatõmmis Internetist)

 

Kohtumiseni vaksalis!

Ederi Ojasoo

*******************
Tartumaa Arendusselts
konsultant-projektijuht
Mob. +372 56636264
ederi@tas.ee