Tartumaa Arendusseltsi liikmeskond on täienenud kolme uue liikme võrra

On hea meel teatada, et TASi liikmeskond on täienenud kolme uue liikme võrra. Uuteks liikmeteks on SkyCorp OÜ, Rahvamatkad OÜ, MTÜ Stellaarium.

SkyCorp OÜ kolm peamist märksõna on vesinik, droonid ja seda siduv teadus- ja arendustöö.  Ettevõtte eesmärgiks on ehitada maailma esimene täisautonoomne vesinikdroonide võrgustik, luuakse omamoodi vertikaalset õhuruumi. Suures pildis on SkyCorp OÜ justkui vesiniku ökosüsteemi arendaja, arendatakse Eesti Vesinikuorgu, osaletakse Euroopa puhta vesiniku alliansi transpordi ümarlaua töös, samuti ollakse Eesti Vesiniku Tehnoloogiate Ühingu juhatuses. SkyCorp soovib omaltpoolt loodavat väärtust ka laiemale üldsusele edasi anda ning TASi liikmeks astumine on selleks hea võimalus. SkyCorp esindaja Marek Alliksoo loodab, et TASi liikmeks olemine pakub võimalust oma kodukandi arendamisesse panustamiseks ja visiooni elluviimiseks. 

Rahvamatkad OÜ  põhitegevus on ratsutamine, ratsamatkad-trennid ja hobustega seonduv, nende tallis on toimetamas tublisid õpilasi, kes osalevad ka juba rahvusvahelisel areenil. Rahvamatkade esindaja Karin Silla sõnul on nende peamiseks eesmärgiks pakkuda inimestele muutlikus ja karmis maailmas midagi head, sooja ja stabiilset, tänu millele saab oma argimured ukse taha jätta. Rahvamatkad OÜ soovib TASi värske liikmena omandada uusi kogemusi ning saada innustust ka ise tulevates taotlusvoorudes kaasa löömiseks, et pakkuda paremaid treeningtingimusi ja tõsta hobuste treenimise kvaliteeti. 

MTÜ Stellaarium tegutseb Tartu Observatooriumis, MTÜ eesmärgiks on reaalteaduste populariseerimine. Eriline tähelepanu on pööratud astronoomiale, kaugseirele, laiemalt kosmoseteadustele. MTÜ Stellaarium esindaja Heli Lätt sõnas, et TASiga liitumine loob võimaluse kohata teisi piirkonna tegusaid inimesi, asutusi ja ettevõtjaid, kellega koostöös sünnib häid ideid.  

Soovime uutele liikmetele edu kõigis tegemistes ja aktiivset osalemist Tartumaa Arendusseltsi töös!

   Send article as PDF   

Projektitoetused

      Tartumaa Noortefondi taotlusvormid ja taotlemisinfo

           Tartumaa Noortekogu kodulehele

 

2023. a voorude tähtajad avalikustame meie kanalites!

 

__________________________________________________

                                        👇

                ASTU TAS-i LIIKMEKS

                                        👆

 

 • Tegevuskalender

  E
  T
  K
  N
  R
  L
  P
  E
  T
  K
  N
  R
  L
  P
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  1
  21 Sep
  21/09/2023 - 22/09/2023    
  08:15 - 05:00
  Viitenumber:  LEADER PROJEKTITOETUS 13-21.2/23/3314 Projekti nimi:  Tartumaa toidusündmuste sari ja toiduvõrgustiku arendamine