Tegevtöötajad

Kristiina Tammets

tegevjuht

tel 5340 9873

kristiina@tas.ee
 

Kaisa Timmi

konsultant-projektijuht, meetmete 1.1., 1.2. ja 1.3. nõustamine

tel 5388 0054

kaisa@tas.ee

 

Linda Suurmets

projekti assistent, meetme 2.2. nõustamine

tel 5370 0442

linda@tas.ee
 

Triin Lepik

projekti assistent

triin@tas.ee

 

Kairi Kell

Meetme 2.1 nõustamine

tel 556 87026

e-mail: kairi.kell@mail.ee 

 

Annemari Polikarpus

Tartumaa toiduvõrgustiku koordinaator

tel 5565 0939

annemari@tas.ee

 

Triin Lääne – lapsehoolduspuhkusel

konsultant-projektijuht

 

Heili Petkin – lapsehoolduspuhkusel

konsultant-asjaajaja

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

      2022. a taotlusvormid ja taotlemisinfo

 

           Tartumaa Noortekogu kodulehele

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

                                        👇

                ASTU TAS-i LIIKMEKS

                                        👆

 

  • Tegevuskalender

    E
    T
    K
    N
    R
    L
    P
    E
    T
    K
    N
    R
    L
    P
    31
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    17
    18
    19
    20
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    1
    2
    3
    4
    07 Nov
    07/11/2022 - 11/11/2022    
    All Day
    Tartumaa Arendusseltsi tegevjuhi Kristiina Tammetsa ja tegevtöötaja Linda Suurmetsa ning nii OÜ Skycorp esindaja kui ka TASi juhatuse liikme Marek Alliksoo välislähetus Itaaliasse, Materasse seoses [...]
    16 Nov
    16/11/2022    
    12:00
    16 Nov
    16/11/2022 - 19/11/2022    
    12:00
    02 Dec
    02/12/2022    
    10:00 - 04:00
    Events on 16/11/2022
    Events on 17/11/2022
    Events on 18/11/2022
    Events on 19/11/2022
    Events on 02/12/2022