Tegevtöötajad

Kristiina Tammets

tegevjuht

tel 5340 9873

kristiina@tas.ee
 

Kaisa Timmi

konsultant-projektijuht, meetmete 1.1., 1.2. ja 1.3. nõustamine

tel 5388 0054

kaisa@tas.ee

 

Linda Suurmets

projekti assistent, meetme 2.2. nõustamine

tel 5370 0442

linda@tas.ee
 

Triin Lepik

projekti assistent

triin@tas.ee

 

Kairi Kell

Meetme 2.1 nõustamine

tel 556 87026

e-mail: kairi.kell@mail.ee 

 

Annemari Polikarpus

Tartumaa toiduvõrgustiku koordinaator

tel 5565 0939

annemari@tas.ee

 

Triin Lääne – lapsehoolduspuhkusel

konsultant-projektijuht

 

Heili Petkin – lapsehoolduspuhkusel

konsultant-asjaajaja

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

      Tartumaa Noortefondi taotlusvormid ja taotlemisinfo

           Tartumaa Noortekogu kodulehele

 

2023. a voorude tähtajad avalikustame meie kanalites!

 

__________________________________________________

                                        👇

                ASTU TAS-i LIIKMEKS

                                        👆

__________________________________________________

Rohkem infot TASi kodulehel ja Facebookis:

  

  • Tegevuskalender

    E
    T
    K
    N
    R
    L
    P
    E
    T
    K
    N
    R
    L
    P
    28
    29
    30
    1
    3
    4
    5
    6
    7
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
    1
    02 Dec
    02/12/2022    
    10:00 - 04:00
    08 Dec
    08/12/2022    
    02:00 - 06:00
    Events on 02/12/2022
    Events on 08/12/2022