Lõuna-Eesti lood ja head pakkumised said raamatukaante vahele

 

Lõuna-Eestit hõlmav projekt „Elu kahe maailma piiril“, mis on loodusesse ja avastamist väärt paikadesse toonud National Geographicu suured kollased aknad, on jõudnud järgmise suure sammuni – ühise lugude ja heade pakkumiste raamatu avaldamiseni. Tartumaa Arendusseltsi tegevjuhi Kristiina Timmo sõnul on raamat kasulik nii ettevõtjatele kui ka Lõuna-Eesti külastajatele. „Seni on projekti peamised tegevused olnud seotud Lõuna-Eesti piirkonna kui sihtkohta tutvustamisega, nüüd avaneb siinsetele ettevõtjatele üks uus müügikanal. Samuti on sellel suur väärtus Lõuna-Eesti külalistele ja ka piirkonna elanikele, kes saavad kogu raamatu pakkumiste abiga säästa suure hulga eurosid,“ lausus Timmo.

Raamat, mis on saadaval alates 22. detsembrist muuhulgas ka turismiinfopunktides ja Rahva Raamatu poodides, koondab kokku ka kõik Lõuna-Eestit puudutavad lood, mis on koostööprojekti raames ilmunud ajakirjas National Geographic Eesti. Ajakirja peatoimetaja Erkki Peetsalu ütles, et koostöö Lõuna-Eestit tutvustava projektiga on olnud vastastikku põnev ning andnud ajakirjale sisukat lisamaterjali. „National Geographicu kollased aknad tõstavad esile neid väärtusi, mida Lõuna-Eesti endas kannab, kuid mis ei pruugi esmapilgul silma paista,“ rääkis Peetsalu. „Meie ühine projekt on aidanud muuta kogukondi aktiivsemaks ning edendada kohalikku elu, samuti tõsta kaugema kandi külaliste huvi selle vastu, kuidas elatakse Lõuna-Eestis – kahe maailma piiril.“

Raamatusse kogutud head pakkumised kehtivad terve 2015. aasta jooksul. Lisaks raamatu püsipakkumistele hakkavad alates veebruarist Lõuna-Eesti huvilisteni jõudma läbi veebirakenduse ka nädalapakkumised, mis annavad külastajatele nädala alguses võimaluse endale nädalavahetuseks või algavaks nädalaks sooduskuponge soetada.

Lõuna-Eesti lugude ja pakkumiste raamatut on kindlasti võimalik endale ja sõpradele osta ka jaanuari alguses, mil avatakse Tallinnas Ülemiste keskuses fotonäitus innovatsioonist ja aktiivsest puhkusest Lõuna-Eestis. Kõigega kursisolekuks tasub külastada „Elu kahe maailma piiril“ veebikodu www.visitsouthestonia.com.

Projekt „Elu kahe maailma piiril“ on kuue Lõuna-Eesti maakonna ühisprojekt, mille on algatanud kohalikud Leader tegevusgrupid koos ajakirjaga National Geographic Eesti.

Raamat saadaval alates 22. detsember Rahva Raamatu Tallinna ja Tartu poodides, Lõunakeskuse taluturul ja Tartu turismiinfopunktis Reakoja platsil. Uuest aastast paljudes teistest kohtades. Jälgi kodulehte!

Vaata ka 11. jaanuaril 2015 Maalehes ilmunud artiklit http://maaleht.delfi.ee/news/maaleht/uudised/soodusraamatuga-louna-eestisse?id=70514577.

Lõuna-Eesti lugude ja heade pakkumiste raamatu tutvustus.

 

Lisainfo:

Kristiina Timmo
Tartumaa Arendusselts, tegevjuht
telefon 534 09873
e-post kristiina.timmo@tas.ee

 

 

   Send article as PDF   

Projektitoetused

      Tartumaa Noortefondi taotlusvormid ja taotlemisinfo

           Tartumaa Noortekogu kodulehele

 

2023. a voorude tähtajad avalikustame meie kanalites!

 

__________________________________________________

                                        👇

                ASTU TAS-i LIIKMEKS

                                        👆

 

 • Tegevuskalender

  E
  T
  K
  N
  R
  L
  P
  E
  T
  K
  N
  R
  L
  P
  28
  29
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
  1
  21 Sep
  21/09/2023 - 22/09/2023    
  08:15 - 05:00
  Viitenumber:  LEADER PROJEKTITOETUS 13-21.2/23/3314 Projekti nimi:  Tartumaa toidusündmuste sari ja toiduvõrgustiku arendamine